України непохитний корупції

Парламент України нарешті проголосували витіснити України одіозних Генерального прокурора, Viktor Shokin, вівторок. США і європейські країни, що надали допомогу Україні довго була натиснута для його звільнення; у його рік в офісі г-н Shokin стала символом українській культурі глибоко укорінені корупції, не виконає судове переслідування одномандатних поваленого режиму Януковича, або влади під час блокування зусилля реформи налаштованих депутатів. На жаль, нічого не може змінитися, якщо президент Петро Порошенко та парламент згоден встановити деякі реальні корупції винищувачів і затвердити серйозні судової реформи.

Корупція pervasive в Україні з року незалежності, харчується згуртовану зв'язків між політиків і олігархів і слабка правова система. Протести в 2014 році, які призвели до усунення Президента Януковича Viktor були значною мірою підживлюється популярні люті в його монументальної корупція та зловживання владою. Ще його повалення до цих пір для показу результатів.

У своїй промові в Одесі у вересні минулого року Посол Сполучених Штатів, Джеффрі Pyatt, сказав корупцію як небезпечні для України, як було російських підтримку військових повстанців у Східній Україні. І в гостях останній гру, віце-президент Джозеф Байден Jr. Саїд корупції їв України "як"рак. Серед прикладів, г-н Pyatt цитується було захоплення у Великобританії $23 млн в незаконних активів від міністра колишнім українським екології, Микола Zlochevsky; Г-н Shokin office, однак, заявив, що не було ніяких справу проти міністра, і гроші був випущений.

Українці протестували проти корупції в уряді в Києві в понеділок. Sergei Supinsky/Agence France-Presse — Getty Images

В його останні години, в офісі г-н Shokin звільнив заступника генерального прокурора, David Sakvarelidze, колишній прокурор в Грузії принесений президента Порошенко боротися з корупцією. І до цього, г-н Shokin систематично очистив його офіс налаштованих реформа прокуратури. Виконуючий обов'язки Генерального прокурора зараз є Юрій Sevruk, приятель, які можна вірити продовжити пан Shokin практики.

Г-н Порошенко, сам продукт старої системи, мав руках повний з Москвою сепаратистів на сході і без зупинки політичний безлад у Києві, де уряд прем'єр-міністра Арсеній Яценюк висить на волоску.

За таких обставин пан Порошенко, здається, прийняли продовжує корупцію як Ціна платити за деякий маневреному кімнаті. Але президент, прем'єр-міністра та парламент повинні бути зроблені зрозуміти, що Міжнародний валютний фонд та країн-донорів, включаючи Сполучені Штати, не може продовжувати Лопата гроші в корумпованих болото, якщо тільки уряд починається формування демократичної правила, які вимагали українців у їх протести.

Г-н Порошенко просто не може дозволити один з г-н Shokin поплічників скочуватися у витіснили офіційний заплямована сидіння. Він відразу ж повинні відновити р-н Sakvarelidze і почати широкого громадського обговорення на вибір для наступного Генпрокурор, роз'яснюючи, що його мандат буде ретельного реформи, і що уряд буде повністю за ним.

NT

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *