ЄВРОПЕЙСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО | Чехія приєднується до “путінської” коаліції

Чехія приєднується до “путінської” коаліції

Міністр оборони Чехії зробив заяву про те, що міжнародна коаліція не зможе знищити «Ісламську державу», якщо займеться військовою операцією, не прийнявши у свої ряди Росію.

Мартін Стропніцкій, міністр оборони, зазначив, що Європа повинна об’єднатися з Росією, незважаючи на всі розбіжності, які були раніше. Виступаючи в ефірі програми на телебаченні Чехії, Стропніцкій зазначив, що тільки Росія в складі коаліції здатна нанести потужні удари по позиціям терористів, і інші країни не зможуть провести успішну операцію в Сирії і знищити бойовиків, якщо до них не приєднається Путін.

За словами Стропницкого, лідери всіх держав прекрасно знають про це, але багато політиків ще сумніваються у своєму рішенні. Міністр оборони вважає, що потрібно створювати новий унікальний альянс для боротьби з «Ісламською державою». Однак, за словами міністра, він шкодує про те, що Росія не перебуває в Євросоюзі і НАТО, тому домовитися країнам буде складніше. Стропніцкій також підкреслив, що за участі Росії в коаліції, Чехія готова направити на операцію близько двохсот військових. Однак, за словами міністра, це буде у разі наземної операції. Він не виключив, що, найімовірніше, краще проводити повітряну операцію, інакше може посилитися потік мігрантів, а терористи почнуть планувати нові вибухи в Європі.

 

Джерело: politic.kiev.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *